chat me vajza nga shqiperia sorted by
relevance

Admin08.07.2021

Chat Shqiptar

Te tjeret jane mire neper prostituta te nivlit aty lart.
16010
Admin18.08.2021

Shtatë vajza shqiptare përleshen me thika për një djalë

.
2602
Admin22.08.2021

Tea dhe Aurela (dy vajza dhe dy shembuj nga Shqipëria jonë)

telefoni: 0674282950 per Entelen nga Fieri, tek une do te gjesh mbeshtetje.
2209
Admin24.08.2021

Gati 800 kosovarë janë martuar me vajza nga Shqipëria gjatë vitit 2019

Dhomat e bisedes ne Chat ishin dhe do te jene gjithmone vendi me i mire per te kaluar kohen e lire dhe harresen e pikellimet tona.
5509
Admin25.06.2021

Vajza mban pa dijeni mbi dorë një nga kafshët më të rrezikshme,

Netedy eshte chat shqiptar per biseda dhe njohje online falas pa regjistrim.
401
Admin12.06.2021

Vajza mban pa dijeni mbi dorë një nga kafshët më të rrezikshme,

.
3605
Admin25.07.2021

Shtatë vajza shqiptare përleshen me thika për një djalë

Shqipetaret jane dhe kane qene me te varferit ne europe e dikure dhe ne bote, pra dhe niveli degjenerimit sexual, ketu ka qene dhe do te jete ne nivelet maksimale.
6805
Admin29.08.2021

Bisedo ne Chat Shqiptar e argetohu me vajza nga Shqiperia

Jam nje zoteri nga Tirana 50 vjec kerkoj te lidhem me nje femer per lidhje serioze.
5204
Admin17.07.2021

Vajza mban pa dijeni mbi dorë një nga kafshët më të rrezikshme,

Po pra per sharjet ,se ne te Shqiperis nuk po ju shanim ju te kosoves ,si ka bo daja shneq dhe heneu.
5203
Admin06.08.2021

Vajza nga Shqipëria, prostituta në Kosovë

Jeni nje i rritur, grua, burre ose nga cdo grup moshe? Org CHAT SHQIP Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, Diaspora.
1303