kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin29.08.2021

marshillmusic.merchline.com

i cili me duket se nje derr i eger '' Nusee me thoshte vjerri mos u ben marak per prinderit se u kam que fjal se je ne vend te Sigurt se je bere nuse dhe se ke zene vend ne shtepi te madhe.
8101
Admin19.07.2021

Burre kerkon burre

Dhe Caktuam kohen kur te dilnim per ne Germany erdhi ai nipi i tyre dhe ne dolem nga shtepia me kishin mbajtur 10 DIte Ligjerata se si duhet te sillesha rruges ne Germany , madje madje edhe te me thoshin se si ishte ateje jeta pa qen ateje kurr , heuuu thosha me vete me mbajt ligjerata sikur te isha nga nje planet tjeter e jo ne tok te tyre por nuk nxorra fjal nga goja duke u frikesuar se mund te mbetesha aty per jet.
2309
Admin25.06.2021

Grua kerkon burre

Ti the qe u njoften nepermjet internetit para 20 vjetesh.
3208
Admin28.08.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Por me gjith at akuzat e Zanit jan gje nuk harronte ta bente: I u rrinte gati termineve te Caktuara gjith nje nga i njejti mjek e Kontrollonte Gruan e Tij diten qe shkonim te mjeku ai e merrte Fjollen dhe Dilnin bashk ne disa Lokale ku miqt dhe Shoket ku ishin aty degjonin rrefimin qe ai kishe po kujdeset qe Ishim te mjeku si ju kishte dhene Shpres te ngjashme.
4002
Admin02.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Sidomos ai mesazhi i saj per kete matufin ne fund qe mos te marre ndonje tjeter ne qafe sa i bie te jete tani Zan "gangsteri" --- matematike e shpejte --- 50 nuk e di po eshte shume qesharak.
Admin13.08.2021

Kerkoj miq

Grat e shtepis vetem mund te tkureshin nga frika Vetem njera prej tyre ishte me e forta dhe me thoshte shpesh.
2300
Admin24.06.2021

20 vjet e martuar pa BURRÊ

misionin e saj ne tirane e ka filluar ne vitin 2015.
Admin03.08.2021

Kerkoj miq

Por pas nje jave Kur Musafiret Shkuan dhe ajo mbeti vetem Me Vjeherren , Burrin nisen telashet ne mes nat kur priste se do te shkonte me burrin ne dhomen e fjetjes Zani kerko prej Fjolles qe te bente gati se kishte nje bised te rendesishme me disa afarit rreth biznesit.
3302
Admin13.06.2021

Djemte kerkojne vajza…

kurr skan qendru ne spitale se kemi nje adet me i mesu nuset ne Spital se pastaj nuk kryhen.
5502
Admin14.06.2021

KERKOJ BURR

.
7305